Aplikacje mobilne Kartalia Publishing

BRANDED BOOKS

Personalizowane książkiStworzone na zamówienie do promocji i sprzedaży produktów. Custom publishing - wydawnictwo szyte na miarę. Przeprowadzimy Cię przez proces publikowania i stworzymy na zamówienie firmowe  książki potrzebne do celów marketingowych. Zrobimy to według najwyższych standardów zawodowych, w krótkim czasie i po najniższych kosztach.
Firmowe książki mogą pomóc w komunikacji z rynkiem docelowym oraz wzmocnić wizerunek marki.
Firmowe książki są szczególnie skuteczne w przekazywaniu złożonych wiadomości.
dedykowane książki dla najmłodszych
Branded books - dedykowane książki dla najmłodszych

Personalizowane logiem księgarni, klubokawiarni, przedszkola, szkoły lub imieniem i nazwiskiem DZIECKA Ilustrowana i personalizowana książeczka dla dzieci np. „Chory Kotek” w językach polskim i angielskim, z kolorowanką, miękką foliowaną okładką o formacie 150 x 195 mm, 28 stron, koszt 1 sztuki ok. 7 zł netto.

poproś o wycenę 
Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]