Aplikacje mobilne Kartalia Publishing

O NAS

FUNDAMENT

Kartalia powstała w 1997 roku, aby promować w Polsce włoską poligrafię artystyczną i personalizowaną. W 2002 założyliśmy własną drukarnię offsetową, w 2005 rozpoczęliśmy sprzedaż w Wielkiej Brytanii i Włoszech. Od 2008 publikujemy literaturę piękną i poradnikową, od 2011 wydajemy appsy na Ipada. Pracujemy w języku polskim i angielskim. Mamy siedziby w Warszawie i w Londynie. Drukujemy cyfrowo na najnowszej maszynie Xerox j75 oraz tradycyjnie na niezrównanych Heidelbergach.

MISJA

Pragniemy wprowadzić polskie publikacje na ekrany tabletów i smartfonów oraz na biurka i półki odbiorców na całym świecie.

ZESPÓŁ

W jednym zespole i pod jednym dachem pracują: redaktorzy, tłumacze, ilustratorzy, animatorzy, dźwiękowcy, filmowcy, muzycy, drukarze i introligatorzy. Dzięki akumulującej się kompetencji całego zespołu, pracujemy sprawnie, spójnie i szybko.

OFERTA:

  • Aplikacje na Ipada, Iphona, Androida, Windows etc.
  • Audiobooki w chmurze i na CD
  • Ebooki, ibooki, videobooki
  • Gry i zabawy interaktywne
  • Książki ilustrowane w oprawach introligatorskich
  • Karty, zaproszenia, kalendarze personalizowane cyfrowe i papierowe
  • Animacje,banery,reklamy na na media mobilne


Przyjdź do nas, jeśli chcesz zamienić swoją polską publikację na anglojęzyczną aplikację/audiobook/książkę w Amazon/Apple Store lub chcesz wydać anglojęzyczną książkę w formacie rich media w Polsce. Godzina pracy naszego studia kosztuje 100zł netto. Ostateczny koszt ustalamy indywidualnie z Klientem.
» napisz do nas

Wspieramy PRO BONO mobilnych fanów opowieści tworząc i utrzymując portale
www.iczytam.pl i www.chmuraczytania.pl

 
Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.
[OK, rozumiem]